Aschreiwen

Numm

Virumm

Email

Klassement

Verein

T-Shirt(S-XXXL)

Kategorie
Jeunes
Open
Open Double
Partner (nemme wann Double)

Bezuelmethode
Sur Place
Verein
Paypal

Gudden Metten,
hei sin d' Resultater vum 5. Blacklight Tournoi

Kategorie Jeunes:

Platz Numm Verein Klassement
1 Kasel Tom DT Lenger B2
2 Bodson Pit DT Nouspelt C2
3 Theis Cedric DT Diddeleng C2
4 Mota Teixeira Susana DT Berdorf C3

Kategorie Open:

Platz Numm Verein Klassement
1 Fickinger David DT Nidderkaerjeng A3
2 Kasel Tom DT Lenger B2
3 Noel Jean-Marie DT Kordall B2
3 Reinert Max TTF Konz 1. Rheinlandliga

Kateogrie Double:

Platz Team
1 Emmerich A. / Fickinger D.
2 Reinert M./Schmitt N.
3 Bruckmann A./Bruckmann T.
4 Gratia S./Kasel T.

Dei ganz Resultater stin enner: Jeunes
Dei ganz Resultater stin enner: Open
Dei ganz Resultater stin enner: Double


Aktuell Aschreiwungen

NameClubKlassementPremin/
Min/Cad
OpenOpen
Double
Sonntag Maxime DT Nouspelt D1 x x
Emmerich Aaron TTF Konz 1. Rheinlandliga x x
Reinert Max TTF Konz 1. Rheinlandliga x x
Schmitt Nico TTF Konz 1. Rheinlandliga x x
Gaudront Cyrille DT Gaasperech C-1 x
Micucci Franco DT Esch Abol B2 x
Kotscha Kerstin DT Reimech C3 x
Lippert Francis DT Reimech D1 x
Fickinger David DT Nidderkaerjeng A3 x x
Thymian Vincent TTF Konz 2. Kreisklasse x
Schroeder David TTF Konz 2. Kreisklasse x
Witzmann Dominik TTF Konz 2. Kreisklasse x
Georgen Johannes TTF Konz 2. Kreisklasse x
Briesach Loic TTF Konz Bezirksliga x x x
Forot Alexej TTF Konz Bezirksliga x x
Rosche Sarah TTF Konz Regionalliga x x
Quint Susanne TTF Konz Bezirksliga x x
Bruckmann Katja TTF Konz Regionalliga x x x
Bruckmann Thomas TTF Konz 1. Rheinlandliga x x
Bruckmann Christa TTF Konz Rheinlandliga x x
Bruckmann Andrea TTF Konz Bezirksliga x x
Santini Giacomo DT Rued D2 x x
Michels Arno DT Gilsdref-Veinen C3 x x
Hilbert Rafael Dt Berdorf C3 x x
Schulz Luc Dt Berdorf C3 x x
Vaessen Camille DT Uewerdonwen D3 x x
Vaessen Peter DT Gilsdref-Veinen C1 x x
Pick Sascha DT Groussbus-Maerzeg D3 x x
Kraeusel Simone DT Groussbus-Maerzeg D3 x x
Pletschette Karin DT Groussbus-Maerzeg D1 x
Jaerling Eric DT Kordall B3 x x
Noel Jean-Marie DT Kordall B2 x x
Michaelis Jeff DT Koerich C2 x
Gratia Steve DT Lenger B2 x x
Kasel Tom DT Lenger B2 x x x
Bonert Annick DT Lenster C2 x
Bonert Sebastien DT Lenster B1 x x
Kohnen Luc DT Lenster C2 x x
Prommenschenkel Kevin DT Nouspelt C3 x
Biver Jo DT Nouspelt B2 x x
Menei Flavio DT Eiter-Waldbredimus C3 x x
Milbert Sarah DT Eiter-Waldbredimus C3 x x
Lauer Jessica DT Eiter-Waldbredimus C3 x
Flammang Hannah DT Medernach D1 x x x
Befort Marc DT Medernach B2 x x
Cauwenberghs Bernard DT Nouspelt D2 x x
Cillien Claudine DT Nouspelt D1 x x
Antony Gianni DT Nouspelt D1 x x
Hansen Megane DT Diddeleng NL x x x
Theis Cedric DT Diddeleng C2 x x x
Bouche Christiane DT Diddeleng NL x x
Koch Stephane DT Nouspelt D3 x
Goelff David DT Kaerch C1 x x
Lorang Sophie DT Kaerch D3 x
Agovic Adnan DT Zolwer d2 x x
Agovic Ferhan DT Zolwer C3 x x
Pettinger Pierchen DT Zolwer C3 x x
Pirsch Jerry DT Zolwer C2 x x
Paul Kim DT Uewerkaerjeng C3 x x x
Kasel Fabienne DT Uewerkaerjeng D1 x x
Wirth Guillaume DT Nouspelt D2 x x
Zimmer Eric DT Linger C3 x x
Zimmer Anita DT Linger D1 x x
Weiler jacques DT Buerglenster D1 x
Eydt Bob DT Recken B1 x x
Welfring Mike DT Recken D1 x x
Bodson Ben DT Nouspelt D2 x
Bodson Pit DT Nouspelt C2 x x x
Bodson Lex DT Nouspelt D3 x
Libar Sam DT Mondorf D2 x x
Bierlaire Cedric DT Mondorf D1 x x
Kirsch Jeff DT Mondorf C3 x x
Lemmer Yolande DT Mondorf D3 x x
Mota Teixeira Susana DT Berdorf C3 x x x
Biver Luc DT Nouspelt D1 x x x
Biver Marc DT Nouspelt C3 x x x
Mayer Yanik DT Koerich D3 x
Kridel Gilles DT Mondorf C3 x
Kiener Arthur DT Mondorf C3 x
Rollmann Luc DT Mondorf C3 x
Schlentz Mikael DT Mondorf D1 x
Schneider Martine DT Nouspelt C3 x x
Schneider Patrick DT Nouspelt C3 x x
Bastian Marc DT Nouspelt C2 x x x
Heuertz Tom DT Freiseng C2 x x
Zebrowsky Julien DT Freiseng C2 x x
Eicher Marc DT Nouspelt C1 x
Bettendorff Charel DT Nouspelt C3 x
Da Costa Gael DT Bartreng NL x x
Gerber Yannick DT Bartreng C2 x x
Reiffers Serge DT Bartreng C3 x
Theis Joe DT Bartreng D1 x x
Brimeyer Felix DT Bartreng D1 x x
Federspil Fernand DT Bartreng B3 x x
 
Besucherzaehler